oxygeneO new

Nechajte svoju pleť opäť sa nadýchnuť!

GENEO OXYPODS patrí do novej generácie ošetrení Oxygeneo. Procedúra má trojitý účinok a dochádza pri nej k exfoliácii odumretých buniek pleti, jej okysličeniu a následne absorpcii účinných látok. Všetky aktívne ingrediencie sú obsiahnuté v nových kapsulách OxyPods, ktoré udržiavajú ich inertný stav až do momentu aktivácie reakciou s gélom GeneO+ Primer. Ošetrenie je ukončené aplikáciou výživného séra.

AKCIA – teraz za zľavnenú cenu v 2 verziách:

GENEO REVIVE: 75 eur (bežná cena 90 eur)

Okamžitá revitalizácia starnúcej pleti, redukcia jemných liniek, zlepšenie textúry a celkového vzhľadu pleti. Kapsula OxyPod Revive obsahuje  silné antioxidanty – extrakt z červenej riasy, kyselinu kofeínovú a retinol. Výživné sérum aplikované na záver dopĺňa liečebný účinok ďalšími zložkami, ktoré podporujú produkciu kolagénu a zmierňujú príznaky starnutia.

GENEO ILLUMINATE: 60 eur (bežná cena 70 eur)

Okamžité rozjasnenie a omladenie, zjednotenie farebného tónu pleti a redukcia  hyperpigmentácií. Kapsula Oxypod Illuminate obsahuje vitamín C a kyselinu kojovú pre zjednotenie farebných nerovností a tiež výťažok z opuncie a extrakt z mrkvy na hydratáciu a vyhladenie pleti. Záverečné sérum dopĺňa liečebný účinok silnými rozjasňujúcimi zložkami a výživnými látkami.

Akcia končí o:

Načítavam...

Podmienky využitia akcie:

Počet ošetrení na osobu je limitovaný na 3 a pri nákupe viacerých ošetrení je potrebné ich celkovú sumu uhradiť najneskôr po absolvovaní prvého ošetrenia. Viac informácií a objednávky na mediskin@mediskin.sk alebo telefónnom čísle 0905 327 010.