skinboosters

Skinboostery ELRAVIE: vaši letní spojenci

Leto a slnko znamenajú pre kožu zaťažkávajúcu skúšku, Ak nechcete, aby v septembri vaša pleť  pôsobila ako vysušené jabĺčko, hydratujte ju do hĺbky už teraz pomocou sieťovanej kyseliny hyalurónovej. 

V lete býva koža vyprahnutá ako saharská púšť a bežná povrchová hydratácia na tom nič nezmení. Mezoterapeutickou aplikáciou tzv. skinboosterov s obsahom sieťovanej kyseliny hyalurónovej  však dokážeme v koži obnoviť a dlhodobo udržať hydratačné pomery. Tým sa nielenže zlepší povrchový vzhľad pleti (vrásky, drobné linky či jazvičky po akné), ale zároveň aj posilní jej schopnosť odolávať negatívnym vplyvom slnečného žiarenia, ktoré je jedným z hlavných príčin starnutia. Procedúra zároveň stimuluje produkciu kolagénových vlákien, čím zlepšuje pevnosť a pružnosť kože. Efekt ošetrenia pretrvá 6 mesiacov. Vhodné na ošetrenie spodnej časti tváre, krku alebo dekoltu.

AKCIA

SKINBOOSTERS ELRAVIE (1,5 ml): 180 eur

(bežná cena 250 eur)

Akcia končí o:

Načítavam...

Podmienky využitia akcie:

Pri nákupe viacerých ošetrení je potrebné ich celkovú sumu uhradiť najneskôr po absolvovaní prvého ošetrenia. Viac informácií a objednávky na mediskin@mediskin.sk alebo telefónnom čísle 0905 327 010.

 

 

oxygeneO new

Nechajte svoju pleť opäť sa nadýchnuť!

GENEO OXYPODS patrí do novej generácie ošetrení Oxygeneo. Procedúra má trojitý účinok a dochádza pri nej k exfoliácii odumretých buniek pleti, jej okysličeniu a následne absorpcii účinných látok. Všetky aktívne ingrediencie sú obsiahnuté v nových kapsulách OxyPods, ktoré udržiavajú ich inertný stav až do momentu aktivácie reakciou s gélom GeneO+ Primer. Ošetrenie je ukončené aplikáciou výživného séra.

AKCIA – teraz za zľavnenú cenu v 2 verziách:

GENEO REVIVE: 75 eur (bežná cena 90 eur)

Okamžitá revitalizácia starnúcej pleti, redukcia jemných liniek, zlepšenie textúry a celkového vzhľadu pleti. Kapsula OxyPod Revive obsahuje  silné antioxidanty – extrakt z červenej riasy, kyselinu kofeínovú a retinol. Výživné sérum aplikované na záver dopĺňa liečebný účinok ďalšími zložkami, ktoré podporujú produkciu kolagénu a zmierňujú príznaky starnutia.

GENEO ILLUMINATE: 60 eur (bežná cena 70 eur)

Okamžité rozjasnenie a omladenie, zjednotenie farebného tónu pleti a redukcia  hyperpigmentácií. Kapsula Oxypod Illuminate obsahuje vitamín C a kyselinu kojovú pre zjednotenie farebných nerovností a tiež výťažok z opuncie a extrakt z mrkvy na hydratáciu a vyhladenie pleti. Záverečné sérum dopĺňa liečebný účinok silnými rozjasňujúcimi zložkami a výživnými látkami.

Akcia končí o:

Načítavam...

Podmienky využitia akcie:

Počet ošetrení na osobu je limitovaný na 3 a pri nákupe viacerých ošetrení je potrebné ich celkovú sumu uhradiť najneskôr po absolvovaní prvého ošetrenia. Viac informácií a objednávky na mediskin@mediskin.sk alebo telefónnom čísle 0905 327 010.