skinboosters

„Napumpujte“pleť skinboostrami

Cítite, že vaša pleť je po lete vysušená a ani osvedčené hydratačné krémy jej potrebám už nestačia? Škody napáchané slnkom, životosprávou, či stresom napraví hĺbková hydratačná kúra pomocou skinboosterov Revitrane. 

Spomienky na leto patria do albumov, tie v podobe nových vrások, liniek či nepríjemne vysušenej kože „vyzmizíkujeme“ osvedčenou metódou skinboosterov. Tentokrát Vám ponúkame ošetrenie pomocou sieťovanej kyseliny hyalurónovej značky Revitrane, ktorú rovnomerne aplikujeme do hlbších vrstiev kože pomocou tzv. Vital injektora. Takto dokážeme v pleti obnoviť hydratačné pomery a viditeľne zlepšiť jej povrchový vzhľad (vrásky, drobné linky či jazvičky po akné). Zároveň stimulujeme produkciu kolagénových vlákien, čím sa zlepšuje pevnosť a pružnosť kože. Efekt ošetrenia pretrváva približne 6 mesiacov, v prípade vyššej miery dehydratácie odporúčame aspoň 2 opakovania.

AKCIA:

Skinboosters REVITRANE: 180 eur*

Bežná cena: 250 eur

Vhodné na ošetrenie tváre, krku alebo dekoltu. 

Akcia končí o:

Načítavam...

Podmienky využitia akcie:

Objednávky prijímame do 2. 11. 2020. Viac informácií a objednávky na mediskin@mediskin.sk alebo telefónnom čísle 0905 327 010.