Pravidelne cvičíte, zdravo sa stravujete a aj napriek tomu sa neviete zbaviť celulitídy? Alebo proste len nemáte čas a chcete, aby vaša koža nebola pomarančová? Do MEDISKINu opäť prinášame to najlepšie z najnovšieho.  

BTL Unison 

je absolútna novinka na svetovom trhu. Na trh bol uvedený po sérii odborných štúdií len vo februári tohto roku. Na európsky trh, na Slovensko, ho prináša centrum MEDISKIN opäť ako prvý.  Jeho unikátna technológia je založená na kombinácii dvoch efektov – termálnej a mechanickej energie. Synchronizáciou pôsobenia cielenej tlakovej energie a termálneho efektu dokážeme vo veľmi krátkom čase dosiahnuť  štrukturálne zmeny tkaniva s dlhotrvajúcim efektom. Momentálne je to jediný systém, ktorý je schopný v jednom ošetrení zacieliť na všetkých 5 príčin celulitídy – zväčšené tukové bunky, poškodené kolagénne vlákna, stratu kožnej elasticity, zhoršené cirkulačné pomery, a zároveň akumuláciu metabolického odpadu. Inteligentný systém ovládania nedovolí terapeutovi vykonávať neplnohodnotné ošetrenie, okamžite upozorní  na odchýlky v kvalite ošetrenia. 

Výnimočnosť spočíva i v počte odporučených ošetrení. U ľahších typov celulitídy si vystačíme so 4 ošetreniami  1x týždenne, pri ťažších formách sa odporúča 6 ošetrení. Stačia teda  iba 4 týždne na vysnívanú postavu do plaviek.

Nízky počet ošetrení s vysokou účinnosťou určite ocenia aj zaneprázdnené ženy.