skin spa 2

SKIN SPA: kúsok leta pre vašu pleť 

 

Zima ešte len začína, no vám už chýbajú hrejivé slnečné lúče a energiu čerpáte „zo železnej rezervy“? Tak si k nám príďte dopriať jednu z najobľúbenejších procedúr tohto roka. 

SKIN SPA obsahuje kombináciu 3 ošetrení:

Rádiotermolifting očného okolia
Infúzia peptidov
LED terapia

Pomocou najefektívnejšej rádiofrekvencie Exilis  Ultra spevníme a omladíme kožu v okolí očí. Potrebnú hydratáciu a celkový komfort pleti zabezpečí výdatná dávka peptidov vo vodnom roztoku, ktoré redukujú jemné línie a vrásky. Blahodárne účinky slnka dosiahneme aplikáciou LED svetla, ktoré má regeneračný, hojivý a antibakteriálny účinok.

AKCIA

SKIN SPA: 60 eur
Cenníková cena: 100 eur

Načítavam...

Podmienky akcie: Prvé ošetrenie je potrebné absolvovať do 15. 1. 2019.

rtl_2

Rádiotermolifting podbradku 

 

Trápi vás ochabujúci podbradok, ktorý pod ťarchou gravitácie ťahá kožu stále nižšie? Riešenie je maximálne pohodlné a v zimnom období doslova príjemné. 

Rádiotermolifting  v MEDISKIN-e vykonávame pomocou najefektívnejšej rádiofrekvencie Exilis Ultra, ktorá za svoje výsledky získala už množstvo prestížnych ocenení od odborných lekárskych asociácií.

Ošetrenie pôsobením kontrolovanej dávky tepelnej energie stimuluje produkciu kolagénu, čím zároveň spevňuje pleť a vracia jej pružnosť. V prípade podbradku touto metódou dosahujeme doslova liftingový efekt v podobe jeho spevnenia a  vyrysovania kontúry sánky.

 

AKCIA

Rádiotermolifting podbradku (balík 3 ošetrení ): 120 eur 

Cenníková cena: 180 eur

Rádiotermolifting podbradku (balík 5 ošetrení ): 200 eur 

Cenníková cena: 300 eur 

Načítavam...

Podmienky akcie: Prvé ošetrenie je potrebné absolvovať do 21.12. 2018.

shutterstock_1018794847

Porazte akné na plnej čiare! 

 

Prehrávate svoj boj s akné? Vyskúšajte ošetrenie Light Peel, ktoré využíva výnimočné účinky kombinácie dvoch kyselín – salicylovej a mandlovej.

Kým kyselina salicylová pôsobí ako peeling, odstraňuje zhrubnutie pokožky spôsobené akné, uvoľňuje upchaté póry a odumreté bunky, druhá ide až na „koreň“ veci. Kyselina mandlová je totiž známa svojim silným antiseptickým účinkom.  To znamená, že lieči zápal, najvýznamnejšieho spojenca akné. Na  rozdiel od iných kyselín, napr. kyseliny glykolovej, však nespôsobuje podráždenie pleti a hyperpigmentácie. Preto je vhodná aj na tmavší typ kože. Odporúča sa absolvovať 6 ošetrení v týždňových intervaloch.

 

AKCIA

Light Peel (balík 6 ošetrení): 230 eur

Cenníková cena: 300 eur

 

Načítavam...

Podmienky akcie: Prvé ošetrenie je potrebné absolvovať do 14. 12. 2018.