RHA-Topical-Skin-Booster-s-tvarou (002)

ReBoost RHA® za uvádzacie ceny!

S pleťou je to podobné ako s rastlinami. Ak im z času na čas poriadne nepokypríte pôdu a nezalejete ju výživnými látkami, dlho vám prekvitať nebudú. Zbavte preto svoju kožu odumretých vrchných vrstiev a „napumpujte“ ju sieťovanou kyselinou hyalurónovou. To všetko bez bolesti a jediného vpichu.

 

Ošetrenie ReBoost RHA® pozostáva z dvoch krokov. Ako prvý robíme frakčný resurfacing erbiovým laserom, ktorý plní úlohu hĺbkového peelingu a pleť neinvazívne perforuje. Vytvorí v nej nebadateľné mikrokanáliky, cez ktoré vzápätí kožu „napumpujeme“ skinboostrami RHA® s 12,5 % sieťovanou kyselinou hyalurónovou a špeciálnou zmesou aminokyselín, antioxidantov, minerálov a vitamínu B6. Procedúra je bezbolestná a začervenanie väčšinou vymizne do 48 hodín. Výsledkom je doslova „nadýchaná“ a rozžiarená pleť. Z dlhodobého hľadiska si všimnete aj zlepšenie hustoty, elasticity a pevnosti kože, ku ktorým dochádza vďaka zvýšeniu produkcie kolagénu a elastínu.

Objednajte sa na ošetrenie ReBoost RHA® za uvádzacie ceny:

ReBoost RHA®  – tvár: 170 eur
ReBoost RHA®  – tvár + krk: 280 eur
ReBoost RHA®  – tvár + krk + dekolt: 350 eur

 

Akcia končí o:

Načítavam...

Podmienky využitia akcie:
Uvádzacie ceny platia pre ošetrenia realizované od 25.11. do 20.12. 2019. V prípade, že prvé ošetrenie absolvujete do 20.12.2019, máte nárok využiť uvádzacie ceny aj na druhé a tretie ošetrenie absolvované najneskôr do 31. 3. 2020.
Viac informácií a objednávky na mediskin@mediskin.sk alebo telefónnom čísle 0905 327 010.

 

epi

Výhodné balíčky laserovej epilácie

Boj s chĺpkami si žiada dlhodobú stratégiu. S naším laserom Clarity LPC ho zvládnete maximálne efektívne.

V súčasnosti je na trhu najefektívnejší prístroj ClarityTM LPC, ktorý kombinuje dva typy laserov:  alexandritový a NdYAG laser. Práve alexandritový laser je spomedzi všetkých typov lasera najlepšie vychytávaný pigmentom. Duálna vlnová dĺžka prístroja umožňuje vhodné nastavenie parametrov pre všetky typy kože.

Kým pri bežných laseroch je potrebných približne 6-8 opakovaní, ak sa epilácia vykonáva  prístrojom  ClarityTM LPC, počet ošetrení sa znižuje na 4-6.  Laser je účinný aj na jemné chĺpky, pri ktorých bežné prístroje – či už diódový laser alebo pulzné svetlo – zlyhávajú.

Objednajte si laserovú epiláciu v akciovom balíčku: 

4 x laserová epilácia klasické bikiny: 230 € (ušetríte 110 eur)

4 x laserová epilácia podpazušia: 180 eur (ušetríte 80 eur)

Akcia končí o:

Načítavam...

Podmienky využitia akcie:
Prvé ošetrenie je potrebné absolvovať do 20.12.2019. Celú sumu za akciový balíček je potrebné uhradiť po prvom ošetrení.
Viac informácií a objednávky na mediskin@mediskin.sk alebo telefónnom čísle 0905 327 010.