shutterstock_1018485193 (1)

Hollywood Peel opäť za uvádzacie ceny!

Miluje ho Kim Kardashian aj ďalšie hviezdy z červeného koberca. Na Slovensko sme ho minulý rok priniesli ako prví a teraz sa s Vami chceme podeliť o radosť, ktorú nám aj našim klientom svojimi účinkami robí. Hollywood Peel v balíku s jedným ošetrením zdarma!

Pleť s akné, pigmentáciami a rozšírenými pórmi dokáže potrápiť bez ohľadu na vek. Neinvazívne laserové ošetrenie Hollywood Peel zjednocuje farebný tón pleti, zmierňuje prejavy akné v dospelom veku  a zlepšuje celkový vzhľad a tonus pleti. Na počkanie docielime  obnovenie poškodených povrchových vrstiev kože, elimináciu drobných liniek a okamžitý efekt rozžiarenej pleti. Lebo zázraky sa nedejú len v Hollywoode…

AKCIA

Balík 3 ošetrení Hollywood Peel: 390 EUR

Cenníková cena: 200 EUR/1 ošetrenie.

Viac o ošetrení nájdete TU

Načítavam...

Podmienky akcie: Na ošetrenie je potrebné objednať sa najneskôr do 9. 11. 2018.

shutterstock_316576226

Laserová epilácia v balíku za polovicu a bez platby vopred!

Ideálne obdobie na zahájenie laserovej epilácie je tu a my vám ponúkame možnosť absolvovať ju za výnimočných podmienok.

Pri využití našej akcie nielenže ušetríte 50% z bežnej ceny, ale zároveň môžete za ošetrenia platiť postupne, vždy po ich absolvovaní. Na rozdiel od bežných akcií teda za balík neplatíte vopred, čo v predvianočnom období určite oceníte. Ako sa hovorí, pay as you go!

AKCIA: Laserová epilácia (balík 3 ošetrení):

1. ošetrenie: zľava 40 %
2. ošetrenie: zľava 50 %
3. ošetrenie: zľava 60 %

 

Načítavam...

Podmienky akcie: Na ošetrenie je potrebné objednať sa najneskôr do 30.10. 2018. Zľavu môžete využiť aj na viac lokalít. Uplatnenie zľavy na 2. a 3. ošetrenie je možné len na ošetrenie rovnakej/rovnakých lokality/lokalít.