mezo

Nečakajte, kým slnko vašu pleť vysuší, doprajte si mezoterapiu

 

Tohtoročné leto na seba síce nechalo čakať, no nástup má razantný. Pokiaľ nechcete na jeseň počítať nové vrásky, posilnite obranné funkcie pleti potrebnou dávkou vitamínov.

Mezoterapia je vitamínmi, minerálmi a stopovými prvkami nabitý „koktejl“, ktorý perfektne hydratuje  kožu. V našom centre aplikujeme najmodernejšiu španielsku mixtúru, obsahujúcu 54 ingrediencií. Jednou z nich je aj kyselina hyalurónová, ktorá zodpovedá za optimálnu hydratáciu pleti. Ak jej chýba, pleť je povädnutá, stráca tonus a elasticitu, čo sa tiež prejavuje predčasnou tvorbou vrások.

Tajomstvo účinku  mezoterapie spočíva v  stimulácii mitochondrií, ktoré zodpovedajú za správny chod bunky. Mechanickým pôsobením pomocou mikrovpichov sa naštartujú v koži hojivé procesy a taktiež stimulácia produkcie kolagénu, ktorý sa následne postará  o zlepšenie textúry pleti a jej vypnutie. Pred letom ju tak dokonale posilní, aby dokázala lepšie odolávať nepriaznivým vplyvom slnečného žiarenia.

Mezoterapia: 60 EUR (bežná cena 90 eur)

Akcia končí o:

Načítavam...

 Podmienky využitia akcie:
Objednávky prijímame do 25. júna 2019. Prvé ošetrenie je potrebné absolvovať do konca júna 2019. Počet ošetrení na osobu je limitovaný na 3. Ošetrenie nezahŕňa aplikáciu svetla Omnilux, ktorú je možné dokúpiť za 10 eur.